YHTEYSTIEDOT

Ota meihin yhteyttä!

Lähetä meille tarjouspyynnöt tästä linkistä

 Laskutustiedot, löytyy tästä linkistä

Pauli Kuokkanen

Pelti-Ässät Oy, Toimitusjohtaja

Tarjouslaskenta, saneeraukset, konesaumakatot, peltikatot

0400 828 070
pauli.kuokkanen@peltiassat.fi

Jorma Laakkonen

Pelti-Ässät Oy, Kehitysjohtaja
Kate-Ässät Oy, Toimitusjohtaja

Tarjouslaskenta, bitumikermikatot, konesaumakatot ja markkinointi
p. 040 775 5445
jorma.laakkonen@peltiassat.fi

Teemu Kuokkanen

Projektipäällikkö

Polyureapinnoitukset, maalaus ja huollontyönjohto

p. 0400 620 030
teemu.kuokkanen@peltiassat.fi

Miika Nygård

Myyntipäällikkö

Kattohuoltopalvelut

p. 040 777 4655
miika.nygard@peltiassat.fi

Harri Rantanen

Myyntipäällikkö

Kattohuoltopalvelut

040 833 7833
harri.rantanen@peltiassat.fi

Keijo Piikmann

Työpäällikkö, työmaat

040 325 2102
keijo.piikmann@kateassat.fi

Sirje Vader

Assistentti

Konemyynti

p. 040 669 1535
sirje@peltiassat.fi

Mutkakuja 2
05200 Rajamäki
uusimaa@peltiassat.fi
puh. +358 20 775 1212